IVECO dealer

komersiaauto.cz / IVECO dealer

BAUMA 2013

Bauma logoBauma je jedním z největších světových veletrhů věnovaných stavebním a těžebním strojům, vozidlům, vybavení a materiálům. Akce se koná ve dnech 15. – 21. dubna v Mnichově. Výstavní stánek Iveco bude zaujímat 2500 m² výstavní plochy, na které budou mít návštěvníci příležitost prohlédnout si úplnou řadu vozidel Fiat Industrial.

Více zde

Vedle stánku společnosti Iveco tu budou i výstavní stánky New Holland Construction a FPT Industrial, které poskytnou další svědectví o vyspělých technologických řešeních, které skupina Fiat Industrial Group nabízí profesionálům ve stavebním a těžebním průmyslu.

Vystavovaná vozidla

K vidění bude úplná škála terénních vozidel Iveco – od malých dodávek po 18-kolové nákladní vozy, mini rypadlové nakladače i 60-tunové rypadlové nakladače. Každý z těchto vozů prokazuje své výhody přímo na pracovišti – od pohodlí kabiny až po její ergonomiku, flexibilní řešení a schopnost pohybu v náročném a nerovném terénu.  Vozidla Astra nabízejí řešení odpovídající těm nejnáročnějším silničním i terénním požadavkům.  

Zástupci reprezentující nabídku těžkých a středně těžkých vozidel Iveco na veletrhu Bauma 2013 jsou: New Trakker AT 400 T 45 WT/P – přívěsová nákladní jízdní souprava se zcela renovovanou kabinou, vůz vhodný k nasazení v silniční i terénní přepravě; New Stralis Hi-Way, vůz oceněný jako Nákladní vůz roku 2013 (Truck of the Year 2013), ve verzi tahač Euro VI AS 440S50 T/P; Eurocargo ve verzi tahač 75 “E” a ve verzi 80 “E” a nový Astra Dumper HHD9 8x6 ADT 30m se sklopnou kabinou.

Flexibilní vůz Daily bude k vidění coby zástupce řady lehkých vozidel, a to ve verzi 55S17 DW s převodovkou Sonntag, poskytující různé možnosti pro customizaci přepravních řešení, jakou jsou např. oddělené přepravní skříně. 

Využité technologie

Všechny vystavované stroje jsou vybaveny motory FPT Industrial, které jsou vysoce efektivní z hlediska spotřeby a redukce emisí. Jak New Trakker, tak i New Stralis Hi-Way využívají technologii HI-eSCR, která funguje bez využití EGR (recirkulace výfukových plynů) a přináší řadu výhod při využití v terénu na místech těžby, kde motory čelí obtížným úkolům, při kterých se vyžadují mimo jiné např. vyšší otáčky motoru.

Stralis MY 2016

Stralis 09

Stralis MY 2016

HI MATIC

HI MATIC 

      !!! NOVINKA !!!

Van of the Year 2015

 Van of the Year 2015

Více foto uvnitř

TAKÉ NABÍZÍME

montáž přídavného pneumatického pérování

Pérování

Firestone

Více zde

Dolní navigace