IVECO dealer

komersiaauto.cz / IVECO dealer

Nový vůz Daily 2014: přichází nejlepší

Daily 2014 Vůz byl zcela překonstruovaný, aby uspokojil potřeby klientů pro přepravu v segmentu užitkových vozidel: od robustního podvozku až k dodávce, která je výrazně prostornější a snadněji ovladatelná.

Více zde

 Turín 7. dubna 2014

 

Na trhy Evropy přichází již třetí generace vozidla Iveco Daily, které bude představeno zástupcům mezinárodního tisku v červnu. Jde o skutečně nový vůz, představující perfektní syntézu tradice a inovace, to vše z něj činí oblíbeného spolupracovníka pro provozovatele v oblasti profesionální dopravy.                                                                                                   

Tento vůz se vyrábí v závodě Iveco Suzzara, nacházející se v blízkosti města Mantova v Itálii, a rovněž v závodě ve Valladolid ve Španělsku. V obou závodech podnik nedávno významně investoval do obnovy výrobních linek.

Z minulých let si nový vůz Daily udržuje svoji nezměněnou klasickou konstrukci podvozku s rámem, která zajišťuje kromě odolnosti, všestrannosti a dlouhé životnosti vozidla i větší jednoduchost montáže různých nástaveb na podvozky této řady; nicméně vůz Daily 2014 přináší i mnoho dalších novinek pro zákazníky Iveca.  

Úsilí konstruktérů Iveco se zaměřilo na obě verze – podvozek i dodávku, nicméně  větší pozornost byla zaměřena na dodávku, která zlepšuje po všech stránkách své užitkové vlastnosti, ať už jde o ovladatelnost či nosnost, a to díky optimalizovaným přepravním objemům, stejně jako snadnému používání díky nižší a přístupnější ložné ploše.

Kapacita dodávky byla optimalizovaná díky revizi poměru mezi rozvorem, celkovou délkou a ložnou délkou: vznikly tak nové modely s 18 a 20 m3 (největší ve své třídě) a s 11 m3 (nejlepší ve své kategorii ve využití zastavěného prostoru dodávky, tento index měří poměr mezi délkou ložného prostoru a celkovou délkou vozidla).

Daily 2014 - třiDíky nové architektuře, prodlouženým rozvorům a kratšímu zadnímu převisu dosahuje nový vůz Daily optimální ovladatelnosti, aniž by byla ohrožena její již tak proslulá obratnost v městském provozu. Všechny modely do 3,5 tun jsou vybavené novým předním odpružením, které zajišťuje optimální ovládání vozidla, zlepšuje komfort pro posádku a zvyšuje maximální přípustné zatížení na nápravu. Pro modely s jednomontáží na zadní nápravě byla vyprojektovaná i nová geometrie zadního odpružení, která snižuje výšku ložné plochy přibližně o 55 milimetrů a tím výrazně usnadňuje operace nakládání a vykládání z vozidla.

Třetí generace vozu Daily je také silně orientována na současné požadavky trhu, dosahuje více než 5% snížení spotřeby oproti předešlému modelu,  snižuje celkové náklady na provoz vozidla a zároveň nabízí nejlepší výkonové charakteristiky ve své třídě díky  širokému výběru motorů, převodovek a stálých převodů v nápravě.

I komfort vozidla byl značně vylepšený. Nová kabina je kvalitně odhlučněná a pohodlnější, což zajišťuje její pozice. Pocity z jízdy jsou srovnatelné s jízdou v současném komfortním osobním automobilu. Ergonomie vnitřního prostoru, která je vrcholem ve své kategorii, je doprovázena lepší zvukovou izolací, účinnější klimatizací a vysokým jízdním komfortem, ať je vozidlo jakkoliv zatíženo.

Nový vůz Daily je robustní, univerzální a snadno se ovládá, je však i atraktivní díky zcela revolučnímu designu. Je konkrétním příkladem neustálého zlepšování výrobku, který už po 35 let hraje hlavní roli v historii profesionální dopravy v kategorii užitkových vozidel.

Na doplnění své nabídky bude nový vůz Daily dále k dispozici v různých verzích minibusů, připravených k uspokojování požadavků zákazníků, kteří působí v sektoru veřejné osobní dopravy jak v městském prostředí, tak při rychlé přepravě mimo městskou síť.

Od června bude nový vůz Daily k dispozici u všech prodejců vozidel Iveco v celé Evropě.

 

 

Iveco

Iveco je jednou ze značek CNH Industrial N.V.- přední světové firmy v oblasti Capital Goods kótované na New York Stock Exchange (NYSE: CNHI) a na Mercato Telematico Azionario, organizované a vedené Italskou burzou (MI: CNHI). Iveco konstruuje, vyrábí a prodává široký sortiment lehkých, středně těžkých a těžkých nákladních a užitkových vozidel, terénních nákladních automobilů, městských a meziměstských autobusů i dálkových autokarů, ale také speciální vozidla určená pro požární aplikace, nasazení v terénu, obranu a civilní ochranu. Iveco zaměstnává více než 27 000 pracovníků a vyrábí vozidla s nejnovější technologií v 11 zemích ve světě, v Evropě, v Asii, v Africe, v Oceánii a v Latinské Americe. 5 000 prodejních a servisních středisek ve více než 160 zemích zaručuje technickou asistenci všude na světě, kde jsou v provozu vozidla Iveco.

 

Stralis MY 2016

Stralis 09

Stralis MY 2016

HI MATIC

HI MATIC 

      !!! NOVINKA !!!

Van of the Year 2015

 Van of the Year 2015

Více foto uvnitř

TAKÉ NABÍZÍME

montáž přídavného pneumatického pérování

Pérování

Firestone

Více zde

Dolní navigace