IVECO dealer

komersiaauto.cz / IVECO dealer

V čele KOMERSIA AUTO nyní Petr Cieslar

Petr Cieslar Do vedení českého dealera nákladních vozidel KOMERSIA AUTO s.r.o., které letos v dubnu koupilo Iveco SpA, nastupuje nyní Petr Cieslar, který předtím dlouhodobě působil v síti Scania na Moravě.   

Více zde

      Ing. Petr Cieslar, absolvoval Vysoké učení technické v Brně - specializaci motorová vozidla.

Již od ukončení studií  v roce 1990 se jeho profesní dráha odvíjela v oblasti automotive – navíc v oblasti užitkových vozidel. V devadesátých letech působil jako obchodní zástupce, následně pak jako ředitel dealerství  Scania. Posledních 15 let se věnoval řízení dealerství a s tím spojenému rozvoji servisní sítě Scania na Moravě.

 

Společnost bude nabízet své prodejní a servisní služby   v Loděnici u Berouna, Nýřanech a prostřednictvím nezávislého subdealera i v Chebu  s cílem nabídnout maximální pokrytí služeb v regionu sahajícím od Plzně až po Prahu, což představuje jednu z nejdynamičtějších oblastí České republiky.

 

V současné době celá skupina  zaměstnává  cca 120 vyškolených a kvalifikovaných pracovníků s ročním obratem 800 milionů Kč. Do dnešního dne skupina dovezla a prodala více jak 6.000 nových a ojetých vozů IVECO.

 

 

Společnost Iveco  SpA koupila dealera KOMERSIA AUTO s.r.o. letos v dubnu. Touto obchodní transakcí Iveco SpA  deklaruje svůj zájem o posílení pozice značky v České republice v oblasti prodeje užitkových a nákladních vozidel a zajištění servisu a náhradních dílů. Iveco je již dnes díky závodu na výrobu autobusů ve Vysokém Mýtě největším domácím výrobcem autobusů v ČR a významným domácím zaměstnavatelem  a exportérem. Díky tomu je pro IVECO Česká republika jedním z prioritních trhů. Proto bylo rozhodnuto převzít spol. KOMERSIA AUTO s.r.o., která patří již téměř  25 let k největším dodavatelům nákladních vozidel značky Iveco na českém trhu. 

Stralis MY 2016

Stralis 09

Stralis MY 2016

HI MATIC

HI MATIC 

      !!! NOVINKA !!!

Van of the Year 2015

 Van of the Year 2015

Více foto uvnitř

TAKÉ NABÍZÍME

montáž přídavného pneumatického pérování

Pérování

Firestone

Více zde

Dolní navigace