IVECO dealer

komersiaauto.cz / IVECO dealer

24 let

Přístrojovka Hi Matic

Van of the Year 2015

pampeliška

Celkem 94 článků
články: [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] další záznamy

Stralis HI-WAY a HI-eSCR: TÜV certifikoval snížení spotřeby paliva o 2.33%.

HI WAYTUV, jedno z předních evropských certifikačních center, potvrdilo, že Iveco Stralis HI-Way EuroVI, zásluhou inovativního katalytického systému HI-eSCR patentovaného FTP Industrial a zásluhou aerodynamické optimalizace kabiny, umožnuje snížení spotřeby paliva o 2.33% ve srovnání s předchozí verzí Euro V.

Více uvnitř článku

Tip Cars Pražský Rallysprint 2013

Pražský Rallysprint 2013 - 01Po roční pauze jsme se v sobotu 30.11.2013 opět zúčastnili i s našimi vozy významné motoristické akce na závěr roku - TipCars Pražský Rally Sprint; tentokrát na závodišti ve Velké Chuchli.

Letošním krédem bylo heslo "RESPEKT K TRATI, RADOST Z RALLY". Startovní listina čítala na třicet posádek s vozy specifikace WRC, R5, S2000 či N a byla doplněná i několika již historickými vozy.

Více foto zde

.

Daily pro Afriku

Daily pro AfrikuIveco Daily 4x4 bude protagonistou předváděcí akce s názvem „Daily4Afrika“ (Daily pro Afriku) a projede napříč šesti zeměmi na jihu kontinentu. Tato výprava navazuje na oficiální uvedení vozu na africký trh letos v dubnu v Johannesburgu.

Více uvnitř článku

Ten to s kamionem opravdu umí

Umí

Video zde

Nová dodávka vozů pro Lannutti

Lannutti - 01Téměř po dvou letech dochází v prostorách prodejního a servisního střediska v Loděnicích u Berouna opět k postupnému předání čtyřiceti tahačů, tentokrát modelu AT 440S46T/P SL EcoStralis zástupcům přepravní firmy LANNUTTI CZECH, s.r.o. Úspěšně tak IVECO S.p.A. navázalo na předchozí dodávky stejného počtu tahačů AS440S48T/P z roku 2006 a AT 440S46T/P z roku 2011.

BAUMA 2013

Bauma logoBauma je jedním z největších světových veletrhů věnovaných stavebním a těžebním strojům, vozidlům, vybavení a materiálům. Akce se koná ve dnech 15. – 21. dubna v Mnichově. Výstavní stánek Iveco bude zaujímat 2500 m² výstavní plochy, na které budou mít návštěvníci příležitost prohlédnout si úplnou řadu vozidel Fiat Industrial.

Více zde

Dakar 2013: Dvě Iveca v první desítce, De Rooy čtvrtý a Kuipers devátý

De RooyZávodníci týmuPetronas De Rooy Iveco, konkrétně Gerard de Rooy na vozidle Iveco Powerstar, Renè Kuipers na Iveco New Trakker Evolution 3 a Miki Biasion na Iveco New Trakker Evolution 2, obsadili v konečném hodnocení závodu Dakar 2013, ve výše uvedeném pořadí, čtvrté, deváté a třinácté místo.

Více zde

IVECO a DAKAR 2013

DAKAR 2013 logoSpolečnost Iveco účastí na závodu Dakar rozšířila svou sérii významných událostí v rámci partnerské spolupráce v oblasti sportu. Svou sponzorskou činnost při zajišťování akcí podobného významu, jako je závod Dakar, firma považuje nejen za cestu k dosažení mezinárodní prestiže, ale také za jedinečnou příležitost prověřit své výrobky v extrémních podmínkách.

V letošním ročníku loňský vítěz této soutěže a historicky nejúspěšnější z řidičů vozů IVECO Gerard De ROOY, i přes vítězství v sedmi etapách z celkem čtrnácti, obsadil čtvrté místo díky obrovské ztrátě v 9. etapě.    

Konečné výsledky zde

Informace o vozidle a řidiči zde

VYSOKÁ PROFITABILITA

HI WAYTruck of the Year 2013

Stanovte si vysoké cíle. Nový Stralis představuje vynikající řešení dnešních a budoucích potřeb dálkové dopravy. Je jediným vozem ve své třídě, který nabízí tak širokou a integrovanou řadu funkcí za optimální náklady. 

Více zde

Iveco na Rally Dakar 2013

DAKAR 2012 logo V Limě, hlavním městě Peru, začal další ročník závodu Dakar, nejslavnější soutěže terénních kamionů na světě, jež přitahuje zájem milionů fanoušků. Na trati, která vede přes území Peru, Argentiny a Chile, budou v průběhu příštích patnácti dnů mezi sebou soutěžit vozidla nejznámějších evropských a asijských výrobců.

Společnosti Iveco a FPT Industrial sponzorují na závodu Dakar 2013 nizozemský tým Iveco De Rooy Petronas. Obě zmíněné společnosti v rámci obnoveného partnerství, které týmu v roce 2012 výrazně napomohlo k jeho  skvělým úspěchům, zabezpečí reprezentantům De Rooy vozidla, motory a náhradní díly.

Více zde

Zajímavý odkaz: http://dakar.iveco.com/en/

Celkem 94 článků
články: [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] další záznamy

Další zajímavé strany a odkazy

Stralis MY 2016

Stralis 09

Stralis MY 2016

HI MATIC

HI MATIC 

      !!! NOVINKA !!!

Van of the Year 2015

 Van of the Year 2015

Více foto uvnitř

TAKÉ NABÍZÍME

montáž přídavného pneumatického pérování

Pérování

Firestone

Více zde

Dolní navigace