IVECO dealer

komersiaauto.cz / IVECO dealer

24 let

Přístrojovka Hi Matic

Van of the Year 2015

pampeliška

Celkem 94 článků
články: [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] další záznamy

Nové Daily již získalo ocenění v Německu a Španělsku

Nová Daily 2011Pouze dva měsíce po své mezinárodní premiéře získalo nové Iveco Daily dvě významná ocenění: V Německu dostalo „Evropskou cenu za trvale udržitelný rozvoj v dopravě“ a ve Španělsku „Evropskou dopravní cenu“ (Premius Europa del Transporte) za inovace.

Více zde

IVECO a DAKAR 2012

LogoIveco a FPT Industrial se zúčastní nejprestižnějšího motoristického dobrodružství na světě.

V rámci spolupráce s holandským týmem De Rooy poskytují obě výše uvedené firmy na Rallye Dakar 2012 vozidla, náhradní díly a motory. Soutěž odstartuje 1. ledna z Mar del Plata (Argentina). Cíle dosáhnou maratonci o dva týdny později 15. ledna v Limě, hlavním městě Peru. 

Více zde

IVECO KINGKAN

Kingkan 01V čínském městě Čengdu (provincie Sečuan) oficiálně představili nový těžký truck z produkce společného podniku SAIC-Iveco Hongyan Commercial Vehicle Co. (SIH). Prezentovali jej jako bezpečné, komfortní, silné a odolné vozidlo s velikým užitným zatížením, přičemž tyto hlavní charakteristické rysy vyjadřuje jeho jméno Kingkan, složené z anglického slova „king“ ve významu vůdce a čínského „Kan“ (zvíře z čínské legendy, reprezentující nesmírnou silu).

Více zde

Nový hrdina v profesionální dopravě

TitulIVECO Daily se narodilo se všemi vlastnostmi, které má mít lídr. Zkonstruovali ho, aby věrně sloužilo tomu, kdo sedí za volantem: při distribuci zboží, dopravcům, řidičům hromadné dopravy. Nové Daily je konkrétní odpovědí firmy Iveco profesionálním dopravcům a náročným zákazníkům vyhledávajícím spolehlivost, víceúčelovost a produktivitu. Tato kritéria vedla k vytvoření vozu Daily v podobě, v jaké jej známe, a vtiskla mu jeho specifický charakter.

Více zde

Nový předváděcí tahač

Eco 01Nový předváděcí tahač Eco Stralis AS 440S46 T/P je od nynějška k dispozici stávajícím i potencionálním zákazníkům skupiny KOMERSIA GROUP. Každý si po dohodě může ověřit deklarovanou úsporu nákladů dle technické zkušebny TÜV Süd Germany oproti standardnímu tahači.

Technická specifikace zde

Více foto zde

.

ECOSTRALIS PRO LANNUTTI

Lannutti 03V prostorách prodejního a servisního střediska v Loděnicích u Berouna došlo dne 17. srpna t.r. ke slavnostnímu předání čtyřiceti tahačů AT 440S46T/P EcoStralis zástupcům přepravní firmy LANNUTTI CZECH, s.r.o. Úspěšně tak IVECO S.p.A. navázalo na předchozí dodávku stejného počtu tahačů AS440S48T/P z roku 2006.

Více o Lannutti zde
Více o EcoStralis zde

.

Nové Daily – nový hrdina v profesionální dopravě

Nová Daily 2011Již brzy se objeví nová verze vozidla Daily, oblíbeného společníka profesionálních dopravců. Iveco Daily, které se prodává po celém světě, si vydobylo svoji slávu díky 2 milionům prodaných vozidel. Nová modelová řada lehkých užitkových vozidel, která bude uvedena na trh v průběhu září 2011, si zachovává nezaměnitelné vlastnosti, díky nimž je tak úspěšná právě mezi profesionálními dopravci. Daily je již od svého prvopočátku opravdovým nákladním vozidlem s pevnou rámovou konstrukcí podvozku, umožňující snadnou montáž nástavby. Toto spolehlivé a hospodárné vozidlo, které je ohleduplné k životnímu prostředí, je určeno všem, kteří dopravují zboží a lidi v souladu s logistickými potřebami. V centru města, v rychlé meziměstské dopravě i pro použití v obtížných terénních podmínkách je Daily už dlouho tou správnou volbou při výběru lehkého užitkového vozidla.

Více zde

Chodovar

Chodovar 01Již popatnácté se v sobotu 25. června 2011 sjeli do areálu Rodinného pivovaru Chodovar kuliči pivních sudů z celého světa, aby soupeřili o titul mistra světa. Této příležitosti využila naše spolupracující firma KERN Cheb s.r.o. k prezentaci vozidel IVECO a vozu FORD T (r.v. 1922) k propagaci jména společnosti v regionu.

Více o akci zde

Více foto zde

Iveco bude hlavním sponzorem MotoGP v Holandsku

Iveco Moto GPSpolečnost Iveco se rozhodla zdůraznit svoji přítomnost na mistrovství světa v motocyklech. Důvod je zřejmý: popularita závodů MotoGP stále roste, vždyť například poslední portugalské závody Grand Prix sledovalo jen v samotné Itálii přes 5 milionů diváků. A tak kromě Velké ceny Austrálie na Phillip Islande dnes turínský výrobce užitkových vozidel spojuje své jméno i se závody v Assenu (Holandsko). Prestižní holandský závodní okruh s bohatou historií vstoupil do své 81. sezony a v neděli 25. června se na něm odehraje sedmá událost letošních MotoGP pod názvem IVECO TT Assen 2011.

Více zde

Iveco Trakker Bi-Fuel jezdí na směs etanolu a nafty

EtanolSpolečnosti Iveco, FTP Industrial a Bosch představily Iveco Trakker Bi-Fuel. Premiéra se konala na nedávné výstavě Agrishow v Ribeirão Preto, která je největším brazilským zemědělským veletrhem. Jde o Trakker s motorem Cursor 9 z výrobní dílny FPT Industrial, který umí spalovat směs etanolu a nafty, čímž snižuje náklady na palivo ve srovnání se standardní dieselovou pohonnou jednotkou. 

Více zde

Celkem 94 článků
články: [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] další záznamy

Další zajímavé strany a odkazy

Stralis MY 2016

Stralis 09

Stralis MY 2016

HI MATIC

HI MATIC 

      !!! NOVINKA !!!

Van of the Year 2015

 Van of the Year 2015

Více foto uvnitř

TAKÉ NABÍZÍME

montáž přídavného pneumatického pérování

Pérování

Firestone

Více zde

Dolní navigace