IVECO dealer

komersiaauto.cz / IVECO dealer

24 let

Přístrojovka Hi Matic

Van of the Year 2015

pampeliška

Celkem 94 článků
články: předchozí záznamy[51-60] [61-70] [71-80] [81-90] [91-94]

Iveco a Valentino Rossi pokračují ve spolupráci

Rossi 01Na všechny evropské okruhy, které jsou zařazeny do série mistrovství světa motocyklů třídy MotoGP, bude obytný návěs Valentina Rossiho přepravovat dálkový tahač Iveco Stralis.

Motocyklové hvězdě odevzdal vozidlo Marco Monacelli, ředitel pro komunikaci a reklamu ze společnosti Iveco. Neformální ceremonie proběhla přímo na závodním okruhu v Estoril, kde se o tři dny později v neděli 1. května konala Grand Prix Portugalska.

Více zde

Iveco na 14. mezinárodní výstavě automobilového průmyslu v Šanghaji

LogoSpolečnost Iveco se prezentovala na 14. mezinárodní výstavě automobilového průmyslu v Šanghaji prostřednictvím svých dvou čínských společných podniků Naveco a SAIC-Iveco Hongyan (SIH). Nejvýznamnější přehlídka automobilů v Číně se konala na novém šanghajském výstavišti Expo Centre od 19. do 28. dubna 2011.

Více zde

Transportér IVECO pro brazilskou armádu

transportér

V rámci kontraktu z prosince 2009 brazilská armáda a Iveco společně vyvíjejí obojživelné obrněné transportéry (VBTP-MR), které se budou vyrábět v Brazílii. Výrobní kapacity vyrůstají v průmyslovém komplexu společnosti Iveco v Sete Lagoas (MG), kde je pro výrobu nového produktu vyhrazena plocha 18 000 m2. Výše plánovaných investic na tento projekt je 23 miliónů eur.

Více zde

FIAT Industrial S.p.A. na pomoc Japonsku

JapanFiat Industrial S.p.A. věnuje 100.000 € japonskému Červenému kříži na odstranění následků zemětřesení a tsunami

Po přírodní katastrofě, která zasáhla Japonsko, se společnost Fiat Industrial SpA rozhodla věnovat 100.000 € na japonský Červený kříž, který se snaží pomoci místnímu obyvatelstvu v postižených oblastech. 
 Dále se skupina zavázala ke zdvojnásobení částky díky zaměstnancům, kteří se chtějí zúčastnit této humanitární iniciativy a tak prokázat solidaritu.

Dakarský Trakker na výstavě Samoter

De Rooy

Jeden ze soutěžních kamionů Iveco Trakker 4x4, který postavil De Rooy Dakar Rally Team, patřil k atraktivním exponátům mezinárodní výstavy strojů pro stavby a zemní práce Samoter v italské Veroně (2. - 6. března 2011). Protagonista posledního Dakaru se představil v zóně Iveco Demo Area vyhrazené pro dynamické testy.

Více zde

Servisní dílna v terénu

Mobilní servisní dílna - 01

MOBILNÍ DÍLNA PRO SERVIS A VÝMĚNU OLEJŮ STAVEBNÍCH STROJŮ A TECHNIKY V TERÉNU

Kompletní olejové hospodářství se zázemím servisní dílny, je  řešením pro zajišťování servisu vlastního vozového parku nebo jako službu zákazníkům pro jejich vozidla a stavební stroje. Zejména tam, kde jsou stroje v terénu a nevyplatí se je dopravovat na stálou servisní základnu

Více zde

Iveco dodá speciální vozidla francouzské armádě

IvecoSpolečnost Iveco dostala od francouzské armády velkou objednávku na čtyřnápravové multifunkční nákladní automobily. Kontrakt v první fázi zahrnuje nákup 200 vozidel za 160 milionů eur a opci na postupné dodávky až do 2400 kusů v celkové hodnotě okolo 800 milionů eur. 

Vysoce mobilní vojenské trucky 8x8 vyrobí společnost Astra (která je součástí divize Iveco Defence Vehicles), specialista na taktická vozidla a sklápěče, resp. dampry pro stavební i báňský průmysl.

Více zde

EcoStralis mění cesty

EcoStralis

IVECO uvedlo na trh úsporný tahač AS 440S46T/P – EcoStralis s novým úsporným motorem o výkonu 460ks, který splňuje emisní normu EEV. K výbavě vozu patří mimo jiné telematický informační systém Blue&Me Fleet, ESP, Lane Departure Warning Systém a Hill Holder.

Vozidlo obdrželo certifikát od TÜV SÜD Germany potvrzující úsporu nákladů oproti stávajícímu modelu o 7,32%.

Team De Rooy Dakar 2011

De RooyDakar 2011 je téměř za dveřmi - vždyť už za tři týdny odjedou všechny posádky k nalodění do Le Havre, aby na Nový rok odstartovaly z argentinského Buenos Aires do dalšího ročníku největšího motoristického závodu světa.

Team De Rooy připravil na ročník 2011 tři nové kompletní "IVECO" T4 Kit rally trucks.

Video zde

Fiat SpA a Fiat Industrial SpA: dvě nové skupiny, dvě nové identity

Logo 01

Od 1. ledna 2011 začnou na trhu samostatně fungovat dvě skupiny s odlišnou identitou a logy: Fiat SpA a Fiat Industrial SpA (obě jsou registrovány na Borsa Italiana). Rozdělení odhlasovali akcionáři společnosti Fiat dne 16. září 2010. Obě nově vzniklé skupiny budou kótované na Milánské burze. 

Celkem 94 článků
články: předchozí záznamy[51-60] [61-70] [71-80] [81-90] [91-94]

Další zajímavé strany a odkazy

Stralis MY 2016

Stralis 09

Stralis MY 2016

HI MATIC

HI MATIC 

      !!! NOVINKA !!!

Van of the Year 2015

 Van of the Year 2015

Více foto uvnitř

TAKÉ NABÍZÍME

montáž přídavného pneumatického pérování

Pérování

Firestone

Více zde

Dolní navigace