TAKĚ NABÍZÍME

komersiaauto.cz / TAKÉ NABÍZÍME

Nabízíme montáž přídavného pneumatického pérování pro lehká užitková vozidla všech značek v ceně od 20.000,-Kč.

Jedná se o výrobek renomované firmy FIRESTONE; záruční a pozáruční servis zajištěn.

Výhodou zvoleného řešení je kromě jiného vyšší stabilita plně naloženého vozidla, vyšší životnost tlumičů pérování a pérování samotného.

Coil

Vzduchový vak namontovaný uvnitř stávající vinuté pružiny. Tyto vzduchové pružiny umožnují nastavitelné pružení s větším komfortem a s možností ovládání zdvihu a pružení, odolné polyuretanové měchy bude podporovat *230-450 kg na sadu.

.

Semi

Přídavné vzduchové pružení může být instalován na většině užitkových vozidel, tj. nákladní automobily, obytné automobily - karavany, 4WDs, minibusy a dodávky. Vzduchové pérování je umístěno mezi rámem vozidla a nápravou vozidla odpruženou pružinami, s využitím tlumení vzduchovým měchem.

 

.

Full

Plné vzduchové pružení. Při použití se odstraní stávající pružiny a nahradí se vzduchovým měchem a potřebnými držáky dle typu vozidla. Full Air Suspension—plné vzduchové pružení je montováno včetně kompresoru, výškových senzorů s napojením na řídící jednotkou a kompletním spojovacím materiálem.

.

Firma Firestone začala používat vzduchové pérování v oboru užitkových automobilů již v 70. letech minulého století. Veškeré systémy jsou vždy navrhovány přímo na daný model vozidla! Každá značka, typ vozidla má své vlastní upevňovací konzole a použití vzduchových měchů pro dané modely se váže na stávající pružení a prostor mezi pružením a nápravou vozidla. Součástí dodávky jsou  vždy vzduchové měchy firmy Firestone! Samotné ovládání systémů pérování nabízí širokou paletu možností, počínaje externím vstupem vzduchu, konče několika variantami použití kompresorů s ovládáním celé nápravy či jednotlivými koly, které jsou manuální či elektronické.

 KONTAKT zde

Stralis MY 2016

Stralis 09

Stralis MY 2016

HI MATIC

HI MATIC 

      !!! NOVINKA !!!

Van of the Year 2015

 Van of the Year 2015

Více foto uvnitř

TAKÉ NABÍZÍME

montáž přídavného pneumatického pérování

Pérování

Firestone

Více zde

Dolní navigace