Prodej a servis
vozů IVECO

+420 311 604 020
Pracovní dny 6:30 - 22:00

Práce pro Iveco

Nabízíme práci v naší firmě na těchto pozicích:

Profesní životopisy zasílejte prosím na: trojanova@komersiawest.cz

Společnost KOMERSIA AUTO s.r.o., součást nadnárodního koncernu IVECO S.p.A, dealer značek IVECO a FIAT Professional, vlastněný přímo CNH Industrial N.V., hledá pro provoz servisu Loděnice vhodné kandidáty na pozici:

AUTOMECHANIK, AUTOELEKTRIKÁŘ a DIAGNOSTIK - nákladní a užitková vozidla IVECO

Náplň práce:

-        Opravy vozidel v rámci záručních a pozáručních oprav

-        Diagnostika závad

Nabízíme:

-        Zázemí silné nadnárodní společnosti

-        Motivující finanční ohodnocení

-        Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

-        Profesní rozvoj, pravidelné servisní školení

-        Příspěvek na stravování

-        Stabilní a přátelský kolektiv

-        Práce v příjemném prostředí

Požadujeme:

-        Vyučen v oboru automechanik - není podmínkou

-        Řidičský průkaz skupiny B, C výhodou

-        Samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost

Nástup možný ihned

Místo pracoviště: Loděnice u Berouna, Pražská 330

KOMERSIA AUTO s. r. o.

Pražská 330,
267 12, Loděnice

Zobrazit na mapě